Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1

ul. Złota 9 lokal 3

00-019 Warszawa

tel. (22) 826-99-86

lub (22) 290-36-99 (tymczasowy)

e-mail: sekretariat.ppp1@eduwarszawa.pl

 

Godziny pracy Poradni:

 

Poniedziałek - Piątek w godz. 8.00 – 19.00.

Sobota w godz. 8.00 – 14.00.

 
 
 
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, rodziców i nauczycieli: tel. 800 080 222.
 
Antydepresyjny telefon zaufania: tel. 22 484 88 01.
 
Ośrodek Interwencji Kryzysowej - pomoc psychiatryczna, psychologiczna: tel.  22 855 44 32
 
 

 

Lista e-mail specjalistów w Poradni (poczta elektroniczna odbierana jest przez pracowników w dniach ich pracy)

NazwiskoImięEmail

Babiy

Marianna

mbabiy@eduwarszawa.pl

Błaszczyk-Sadowska

Anna

a.blaszczyk@eduwarszawa.pl

Dacewicz

Monika

m.dacewicz@eduwarszawa.pl

Dębska

Anna

annadebska@eduwarszawa.pl

Dmoch-Kupczyk

Aleksandra

admoch@eduwarszawa.pl

Głowacka

Jolanta

jglowacka@eduwarszawa.pl

Hamada

Kinga

khamada@eduwarszawa.pl

Jankiewicz

Iwona

ijankiewicz@eduwarszawa.pl

Kołodziejak-Pecht

Maria

mkolodziejak@eduwarszawa.pl

Kornafel

Paulina

pkornafel@eduwarszawa.pl

Lipińska-Białach

Małgorzata

malgorzata.lipinska@eduwarszawa.pl

Litwińska

Aleksandra

alitwinska@eduwarszawa.pl

Majewska

Dominika

dominika_majewska@eduwarszawa.pl

Natkańska

Ewa

enatkanska@eduwarszawa.pl

Ochnio

Marta

mochnio@eduwarszawa.pl

Rostańska-Ciach

Ewa

erostanska@eduwarszawa.pl

Sadkowska

Małgorzata

malgorzatasadkowska@eduwarszawa.pl

Skowrońska-Niemas

Karolina

karolina.skowronska@eduwarszawa.pl

Szczodry

Magdalena

magdalena.szczodry@eduwarszawa.pl

Szkup

Edyta

eszkup@eduwarszawa.pl

Sztucka

Magdalena

m.sztucka@eduwarszawa.pl

Traczuk

Małgorzata

mtraczuk@eduwarszawa.pl

Trojan

Małgorzata

mtrojan@eduwarszawa.pl

Żelazo

Dorota

dzelazo@eduwarszawa.pl

Dojazd:

tramwaj: przystanek Centrum 7, 9, 22, 24, 25

autobus: przystanek Centrum 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 521, 522, 525

metro: M1 przystanek Centrum lub Świętokrzyska, M2 przystanek Świętokrzyska