Psycholodzy
mgr Agnieszka Bujak – psycholog z wieloletnią praktyką w pracy w szkole, trener Treningu Zastępowania Agresji, Trener Umiejętności Poznawczych, socjoterapeutka. Prowadzi treningi psychologiczne, wykłady i warsztaty psychoedukacyjne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na terenie poradni zajmuje się głównie prowadzeniem zajęć socjoterapeutycznych i Treningów Umiejętności Społecznych. Jej pasje pozazawodowe to taniec i podróże, przede wszystkim wędrówki po górach.
mgr Monika Dacewicz – psycholog. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, specjalizacja psychologia kliniczna. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie diagnozy specyficznych trudności w uczeniu się. Interesuję się psychologią rodziny i psychologicznymi aspektami wspierania rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Mama trzech wspaniałych chłopców.
mgr Anna Dębska – psycholog. Lubi pracować z ludźmi (indywidualnie i grupowo). Jest w trakcie szkolenia by uzyskać certyfikat psychoterapeuty. Kończy studia podyplomowe z doradztwa zawodowego. Umie dobrze organizować pracę. Pociągają ją nowe wyzwania. Stara się wnikliwie analizować każdą sytuację, dostrzegać plusy i minusy, by dostosować do nich podejmowane działania. Jest twórcza i wesoła. Jej pasją jest fotografia.
mgr Izabela Faryna – psycholog i psychoterapeuta. Posiada różnorodne doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami. W trakcie studiów magisterskich uzyskała specjalizację z zakresu psychologii klinicznej i osobowości. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane i akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Aktualnie najbardziej pasjonuje się psychoterapią humanistyczną oraz wspieraniem rodziców w budowaniu bezpiecznych więzi z dziećmi.
mgr Dorota Głowacka - psycholog, z wykształcenia także pedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Staż podyplomowy zrealizowała w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie pracując z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi i całościowymi zaburzeniami w rozwoju jak też w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych "Synapsis" współpracując z dorosłymi. W poradni specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie oceny rozwoju, diagnozy trudności szkolnych, psychoprofilaktyki i rozwijania zainteresowań i uzdolnień. Chętnie wspiera rodziców w obliczu trudności opiekuńczo-wychowawczych. Od lat zawodowo zajmuje się tematyką diagnozy i wsparcia psychologicznego dziecka krzywdzonego i wspieraniem rodzicielstwa zastępczego. Współpracuje także, jako mediator oświatowy.
mgr Iwona Jankiewicz - psycholog z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w oświacie. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja psychologia kliniczna dziecka. Nauczyciel dyplomowany.
mgr Małgorzata Kępka – z wykształcenia psycholog oraz doradca zawodowy. Ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej. Po ukończeniu studiów pracowała z młodzieżą niepełnosprawną ruchowo jako psycholog. Prowadziła szkolenia, warsztaty, również zajęcia psycho - edukacyjne, które miały na celu: zwiększenie motywacji do pracy oraz zapobieganie uzależnieniom i agresji. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie coachingu oraz doradztwa zawodowego i edukacyjnego.Brała udział w zajęciach w ramach dwuletniego programu stażowo - szkoleniowego „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży”, organizowanego przez Poradnię Specjalistyczną – Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii MOP w Warszawie oraz Fundację SieChce. W Poradni odpowiedzialna za diagnozę dzieci i młodzieży. Udziela rodzicom konsultacji i porad w zakresie wspomagania rozwoju dzieci oraz trudności wychowawczych.
mgr Maria Kołodziejak – Pecht – psycholog. Ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja psychologia kliniczna. Jej praca zawodowa zawsze związana była z poradniami psychologiczno – pedagogicznymi. Nauczyciel dyplomowany.
mgr Paulina Kornafel -
mgr Aleksandra Dmoch-Kupczyk - psycholog, oligofrenopedagog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Psychologii SWPS. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci ze Złożonymi Zaburzeniami oraz Wspierania ich Rodzin na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane i akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła liczne szkolenia i kursy doskonalące z zakresu diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Aktualnie najwięcej pracuję z małymi dziećmi zarówno tymi, których rozwój przebiega prawidłowo, jak i maluchami zmagającymi się z różnymi problemami rozwojowymi. Wspieram rodziców na każdym etapie rodzicielskiej drogi.
mgr Małgorzata Lipińska – Białach – psycholog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, posiada specjalizację w zakresie stosowanej psychologii wychowawczej. Od 1998 r. dyrektor Poradni. Prowadzi indywidualną terapię psychologiczną oraz warsztaty dla młodzieży i rodziców. Posiada uprawnienia trenera Wideotreningu Komunikacji. Nauczyciel dyplomowany.
mgr Aleksandra Litwińska – psycholog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła wiele form doskonalenia zawodowego, które są pomocne w pracy z dziećmi. W wolnych chwilach lubi podróżować.
mgr Ewa Rostańska – Ciach – psycholog – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, na którym studiowała specjalizację kliniczną i wychowawczą dzieci i młodzieży. W szkole Wyższej Psychologii Społecznej uzyskała tytuł doradcy zawodowego i edukacyjnego oraz job-coacha. Ukończyła również dwuletnie Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii. Głównym celem jej pracy jest wspieranie młodzieży w podejmowaniu decyzji o dalszym kształceniu oraz odkrywanie mocnych stron, talentów i predyspozycji uczniów.
mgr Marta Ochnio - psycholog, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku "Wczesna interwencja - pomoc dziecku i rodzinie". W Poradni odpowiedzialna za diagnozę dzieci w wieku przedszkolnym. Udziela rodzicom konsultacji i porad w zakresie wspomagania rozwoju dzieci oraz trudności wychowawczych. W swojej pracy czerpie inspiracje z koncepcji komunikacji bez przemocy i wychowania bez porażek.
mgr Małgorzata Trojan – psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, specjalizacja psychologia rozwojowa i wychowawcza. Ukończyła wiele form doskonalenia zawodowego. Na terenie szkól, przedszkoli i Poradni prowadzi zajęcia dla dzieci i ich rodziców. Członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji, autorka artykułów w Biuletynie PTD.
mgr Dorota Żelazo - urlop